3FM Serious Request veiling van start

Geschreven door Pieter Jongsma

3FM dj Giel Beelen gaf vanmorgen het startsein voor de 3FM Serious Request veiling. Bart van der Weide van Racoon belde live in de uitzending op 3FM en bood ter veiling een VIP treatment aan voor hun nieuwe concert in de HMH. Vanaf vandaag bieden 3FM luisteraars op de mooiste, meest bijzondere en unieke veilingitems.

Huiskamerconcerten van Miss Montreal en DJ Martin Garrix staan sinds vanochtend online, net zoals gesigneerde items van artiesten, persoonlijke zaken van de 3FM dj’s en diverse VIP tickets. De opbrengst van de veiling komt volledig ten goede aan 3FM Serious Request.

Van een VIP treatment bij FC Barcelona in Camp Nou tot een lunch met Diederik Samsom in de Tweede Kamer. Het aanbod is uniek en exclusief. Uiteraard bieden de 3FM dj’s ook items ter veiling aan, waaronder dé bril van Paul. Bieden kan tot en met 31 december 12.00 uur. Vanaf vandaag presenteert de veiling dagelijks nieuwe items. Houd hiervoor 3fm.nl/veiling in de gaten.

3FM Serious Request

In de week voorafgaand aan Kerst sluiten 3FM dj’s Giel Beelen, Coen Swijnenberg en Paul Rabbering zich zes dagen lang op in een glazen studio. Zij eten die dagen niets en maken 24 uur per dag live radio en televisie en zijn online te volgen. Het publiek kan tegen betaling verzoeknummers aanvragen en wordt uitgebreid geïnformeerd over de actie. In 2013 staat het Glazen Huis op het Wilhelminaplein in Leeuwarden.