Studio 100 TV volgt nieuwe K3 achter de schermen

Studio 100 TV volgt nieuwe K3 achter de schermen

Geschreven door Daniël Schalk Laatste update:

Marthe, Klaasje en Hanne worden sinds het winnen van K3 Zoekt K3, de zoektocht naar de opvolgsters van Josje, Karen en Kristel, gevolgd door de camera’s van Vlaamse kinderzender Studio 100 TV. In de kerstvakantie is alles wat K3 tot nu toe heeft meegemaakt te zien in Dit is K3!

Joyce, James en Annabet van Studio 100 TV, de tv-zender van het bedrijf achter K3, volgen in Dit is K3! de nieuwe K3’tjes tijdens hun eerste pasjes en leggen deze vast. Ze waren bij de finale van K3 Zoekt K3, de eerste choreografieles, het eerste televisieoptreden en nog veel meer.

In vijf afleveringen van Dit is K3! krijgen de echte fans van de meidengroep een exclusieve en eerlijke blik achter de schermen en daarbij meteen ook een enorme lading aan verhalen en emoties. Studio 100 TV zal Dit is K3! drie keer per dag uitzenden van maandag 21 december tot vrijdag 25 december.

Het is nog niet bekend of Dit is K3! ook in Nederland uitgezonden zal worden. “Wij zijn in gesprek met Nederlandse partijen om de reeks ook in Nederland uit te zenden”, laat Studio 100 TV in een reactie aan Showbizznetwork.nl weten. Andere K3-series zijn in Nederland te zien bij NPO Zapp en RTL Telekids.

Bekijk de K3-serie ‘Hallo K3’ (RTL Telekids) op TVblik.nl/hallo-k3