RTL brengt afleveringen GTST naar vier per week
Geschreven door Pieter JongsmaRTL4 gaat vanaf volgende week niet vijf maar vier afleveringen van Goede Tijden, Slechte Tijden uitzenden. Vanwege het coronavirus heeft de RTL4-soap een opnamestop.
"Met het terugbrengen van GTST van 5 naar 4 dagen kunnen we langer blijven uitzenden met de afleveringen die nu reeds beschikbaar zijn. Op deze manier kunnen we de continuïteit voor onze kijkers voor een langere periode waarborgen.", laat een woordvoerder van RTL weten.
Ook op Videoland verschijnen maar vier afleveringen per week. The Voice Kids begint iedere vrijdag daarom om 20.00 uur in plaats van 20.30 uur.
RTL laat verder weten dat het niet bekend is of na 6 april de opnames van programma's kunnen worden hervat. "In afwachting van de verdere ontwikkelingen rondom het coronavirus kan nog niet met zekerheid worden vastgesteld dat opnames van verschillende programma’s vanaf 6 april weer van start kunnen gaan." Eva Jinek begint ook volgende week om 21.30 uur bij RTL4.
Net5 brengt gloednieuwe afleveringen Castle en Forever op zaterdag-crime-avond
NPO 3 brengt deze kerst speciale afleveringen van First Dates
GTST-blog: Stefano brengt Nina en Ludo bij elkaar