
Vanavond op tv: Rob Kemps vervangt Linda de Mol in Ik hou van Holland
Geschreven door Pieter JongsmaRob Kemps maakt vanavond zijn debuut als presentator van Ik hou van Holland. Hij vervangt dit seizoen Linda de Mol. Nadat Linda de Mol begin dit jaar aangaf haar werkzaamheden voorlopig neer te willen leggen, heeft zij besloten om dit najaar alleen een nieuwe reeks van Miljoenenjacht te presenteren en daarnaast werkt zij aan een nieuwe serie.
Daarom is in goed overleg besloten dat Rob Kemps de presentatie van Ik hou van Holland eenmalig van haar overneemt. "Een programma overnemen van Linda de Mol dat is toch een beetje alsof je Messi moet vervangen. Ik vind het daarom een enorme eer dat Linda het mij toevertrouwt en ik heb er mega veel zin in. Samen met Jeroen en Leo gaan we er een fantastisch seizoen van maken. Ik kan niet wachten!"
Teamcaptains Jeroen van Koningsbrugge en Leo Alkemade zijn weer van de partij, en krijgen weer assistentie van wekelijks wisselende BN’ers en de altijd fanatieke publiektribunes.
Ik hou van Holland vanavond om 20.00 uur bij SBS6.