Vanavond op tv: Harm Edens presenteert Het grote groen idee
Geschreven door Pieter JongsmaHarm Edens presenteert vanavond tijdens de Nationale Klimaatweek Het Grote Groene Idee. In het programma zetten Kim Lammers, Ramon Beuk, Tom Middendorp, Ruben van der Meer en Ricky Koole verbazingwekkende en creatieve uitvindingen in de spotlight waarmee we iets kunnen bijdragen aan een beter klimaat.
Aan de science desk zitten futorologist Jacintha Scheerder en wetenschapsjournalist Diederik Jekel die duiden welke positieve impact de verschillende ideeën hebben op het klimaat. Voor het programma zijn er decorstukken geleend van Maestro, Zondag met Lubach en Holland's Got Talent.
Harm Edens: "Dat we samen een betere wereld moeten maken wordt steeds duidelijker. Gelukkig hoeven we niet te wachten op de wereldleiders en de multinationals, die veel te langzaam gaan. Zelf kunnen we namelijk ook heel veel doen."
Het Grote Groene Idee, vanavond, 21.30 uur, HUMAN, NPO 1.
Vanavond op tv: Harm Edens test kennis over 70 jaar televisie in nieuwe quiz
Vanavond op tv: Harm Edens test kennis van BN’ers over klimaatverandering
Vanavond op tv: Harm Edens vervangt Linda de Mol in de quiz van het jaar
Vanavond op tv: Harm Edens test kennis van BN'ers in 10 voor Taal
Harm, Raoul en Thomas in 'Het beste van 'Dit was het nieuws'