BNNVARA komt met nieuwe dramaserie Mocros
Bron: BNNVARA

BNNVARA komt met nieuwe dramaserie Mocros

Geschreven door Pieter Jongsma Laatste update:

BNNVARA komt met de nieuwe dramaserie Mocros. In de serie leidt de Marokkaans-Nederlandse Souf (Sahil Amar Aïssa) een dubbelleven. Terwijl zijn familie denkt dat hij afstevent op een carrière als luchtvaarttechnicus, droomt Souf stiekem van een toekomst als acteur.

Shariff Nasr: “We zagen in films en series wel representatie, maar voelden weinig herkenning. We maakten daarom Mocros, waarin afkomst niet centraal staat, maar slechts een onderdeel is van het dynamische leven van deze vriendengroep. Na het kijken van deze serie wil iedereen Mocro zijn, zelfs Geert.”

De serie is ontwikkeld en geschreven door Shariff Nasr en Sahil Amar Aïssa. De regie is eveneens in handen van Shariff Nasr, terwijl Sahil Amar Aïssa de hoofdrol speelt als Souf.

De cast bestaat verder uit Sabri Saddik, Selin Akkulak, Ilker Delikaya, Zoë Love Smith, Safae Bezzahi, Asma El Mouden, Fatima Khanfour, Chakir El Yandouzi, Loes Schnepper en Loes Luca.

Mocros is vanaf 26 april om 21.45 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3. Alle afleveringen zijn vanaf die dag te streamen via NPO Start.