Hannah Hoekstra speelt hoofdrol in dramaserie De Camino
Bron: EO

Hannah Hoekstra speelt hoofdrol in dramaserie De Camino

Geschreven door Pieter Jongsma

Hannah Hoekstra speelt de hoofdrol in de nieuwe dramserie De Camino. Ze speelt de rol van Lotte Bonnet. De opnames zijn deze maanden bezig en vinden plaats in onder andere Frankrijk, Kroatië, België en Nederland. De Camino is een co-productie van de EO en NL Film, naar de gelijknamige bestseller van Anya Niewierra. De serie is eind 2027 te zien bij de EO op NPO Start.

In De Camino treedt hoofdpersoon Lotte Bonnet in de voetsporen van haar overleden man. Langs de beroemde Franse pelgrimsroute zoekt ze antwoorden op vragen die haar niet loslaten. 

De roman De Camino van Anya Niewierra was een bestseller en won in 2023 de NS Publieksprijs. Lex Passchier en Roos Ouwehand schreven het scenario voor de vijfdelige dramaserie en de regisseur is Norbert ter Hall.