
VI-trio vanaf vanavond dagelijks op SBS6 met De Oranjewinter
Geschreven door Daniël SchalkWilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp zijn na het grote succes van Vandaag Inside vanaf vanavond zeven dagen per week op SBS6 te zien. In het speciale programma De Oranjewinter bespreekt het VI-trio iedere avond met verschillende gasten het al veelbesproken WK voetbal in Qatar.
De eerste aflevering is eenmalig om 19:00 uur te zien. Na de openingswedstrijd tussen gastland Qatar en Ecuador om 17:00 uur zijn de VI-heren er met een extra lange aflevering van anderhalf uur. Vanaf maandag is De Oranjewinter iedere dag vanaf 21:55 uur te zien op John de Mol’s familiezender SBS6.
Het praatprogramma komt vanuit de vertrouwde studio in Hilversum. Noa Vahle, de dochter van Linda de Mol, is naar Qatar gestuurd om vanaf locatie verslag te doen van het WK. Hélène Hendriks zal regelmatig aanschuiven bij Wilfred, Johan en René aan tafel. Op 7 december zal Rob Kemps te gast zijn.
De Oranjewinter is vanavond eenmalig om 19:00 uur te zien en vanaf morgen iedere dag om 21:55 uur. Niks missen én meepraten over het WK? Word lid van onze Oranjewinter-groep op Facebook!