Déze deelnemer verlaat De Bondgenoten
Geschreven door Pieter JongsmaOpnieuw heeft iemand De Bondgenoten verlaten. Vanavond hebben De Vossen Valentijne weggestemd uit het programma. Dat werd duidelijk tijdens de uitzending op SBS6. De Vossen verloren de knock-outs van De Gieren en moesten daarom iemand naar huis sturen.
Kijkers van het programma zagen de keuze al aankomen. Op X schrijven fans dat ze het zagen gebeuren vanwege een bondje. Deze week wordt duidelijk wie er naar huis gaat met 100.000 euro. Ook komen er nieuwe bewoners bij die kans maken op dat bedrag.
Vandaag maakten de makers bovendien bekend dat de uitzendingen vanaf volgende maand ook op zaterdag te zien zijn. Daarnaast komen er nog meer deelnemers in het programma, die samen een nieuwe groep vormen.
Niks missen en mee praten over De Bondgenoten? Word lid van onze Facebook groep!
Spannende knock-outs in De Bondgenoten: deze deelnemer verlaat de loods
Deze deelnemer van De Bondgenoten wint een ton
Deze deelnemer van De Bondgenoten wint een ton
Jan Versteegh voorspelt vuurwerk in De Bondgenoten: ‘Het gaat alle kanten op’
Déze deelnemer van De Bondgenoten gaat met een ton naar huis
Deelnemer vertrekt vrijwillig uit De Bondgenoten