Vanavond op tv: Speciale aflevering van Ik mis je over femicide
Geschreven door Pieter JongsmaVanavond zendt de EO een speciale aflevering van Ik mis je uit, geheel in het teken van femicide. Presentator Marleen Stelling spreekt met Lena over haar zus Miranda, die door haar partner om het leven werd gebracht. In de uitzending vertelt Lena over haar spontane en vrolijke zus Miranda.
Wanneer Miranda een relatie krijgt, ziet haar omgeving al snel rode vlaggen. Ze wordt fysiek mishandeld en raakt steeds meer geïsoleerd van vrienden en familie.
Marleen Stelling: "De pijn van een individu is de pijn van ons allemaal. Bij geweld tegen vrouwen voel ik dat het extra hard. Het is belangrijk om te begrijpen wat de alarmbellen zijn bij soortgelijke situaties. Ik ben Lena dankbaar dat zij haar verhaal wil delen."
Ik mis je is vanavond te zien op de EO.
Vanavond op tv: RTL met speciale kerst aflevering van LEGO Masters
Vanavond op tv: NPO1 met speciale aflevering van Beste Zangers
Speciale aflevering van Het Klokhuis over de laatste fase van WOII
Vanavond op tv: Dionne Stax presenteert vanavond speciale kerstaflevering van Van onschatbare waarde
Vanavond op tv: NPO1 komt met speciale tv-uitzending over Marokko