Kijkers speuren naar de Mol: Filmverwijzing en opvallende hints richting Nathan en Loes
Geschreven door Pieter JongsmaDe zesde aflevering van het jubileumseizoen van Wie is de Mol? zorgde opnieuw voor een golf aan hints, theorieën en speculaties onder de kijkers. In dit speciale seizoen nemen vijf oud-mollen en vijf oud-kandidaten het opnieuw tegen elkaar op.
De titel van de aflevering verwijst naar een film waarin één van de kandidaten heeft gespeeld. Het gaat om de film Rendez-Vous uit 2015, waarin Loes Haverkort een rol heeft. Bij de opdracht met de oude voorwerpen is te zien dat Loes twee voorwerpen meeneemt en via de walkie-talkie de verkeerde voorwerpen doorgeeft.
Ook is Nathan Rutjes aanwezig bij zowel de voorwerpen van Merel als die van Loes. Zij nemen allebei twee voorwerpen mee, waardoor er geen geld in de pot komt. De schermpjes bij de eerste opdracht lijken sterk op de schermen waar de VAR naar kijkt tijdens voetbalwedstrijden.
Dit zou een mogelijke verwijzing naar Nathan Rutjes kunnen zijn. We zien hem in de aflevering ook naar voetbal kijken.
Meepraten over Wie is de Mol? Word lid van onze Facebook-groep!
GTST Zomer-blog 2018: #7 LOES
Married At First Sight: Als liefde pijn gaat doen kunnen we ook geen vrienden meer blijven
B&B Vol Liefde: Loes is geen hondenmens en Petri’s dochter ondervraagt Hans
Married At First Sight: Je mag het op je éigen manier doen, maar wél zoals ik het zeg!