RTL5 werkt aan nieuwe reality gameshow
Geschreven door Daniël Schalk Laatste update:Producent Blue Circle werkt voor RTL5 aan een nieuwe realityserie, waarin de deelnemers samen in een huis gaan wonen. De kandidaten krijgen allerlei opdrachten, uitdagingen en dilemma’s en het doel is om als laatste over te blijven. De winnaar krijgt de hoofdprijs van 100.000 euro.
Blue Circle is momenteel opzoek naar kandidaten. “Maak kans op maximaal 100.000 euro!! Ben jij toe aan een spectaculair experiment én ben jij voor langere tijd beschikbaar? Meld je dan snel aan!”, aldus de tv-producent. Ook RTL5 heeft op Facebook een kandidaten oproep geplaatst.
Volgens de tv-zender wordt de nieuwe realityserie ‘véél cooler’ dan Utopia. Als iemand op Facebook op de oproep reageert “Soort Utopia dus..” reageert RTL5 dat hun nieuwe programma ‘véél cooler’ is dan het SBS6-programma, waarin 15 mensen een nieuwe samenleving proberen op te bouwen.
De kandidaten van de nieuwe reality gameshow moeten beschikbaar zijn van begin september tot en met eind oktober. De opnameperiode zal dus vermoedelijk twee maanden duren. De jongerenzender haalde begin dit jaar vier koppels uit elkaar voor de ‘ultieme relatietest’ in Temptation Island.
NTR met nieuwe reality gameshow The Genius
RTL5 begint aan Get The F*ck Out Of My House