Johnny Heitinga met Jan Smit in nieuw programma
Geschreven door Daniël SchalkOud-voetballer Johnny Heitinga gaat samen met presentator Jan Smit een nieuw programma maken voor AVROTROS. In het nieuwe programma gaan Heitinga en Smit, nu Nederland zich niet heeft geplaatst voor het EK Voetbal, op zoek naar een land dat Nederland nu moet supporten.
AVROTROS bevestigt tegenover Shownieuws dat de oud-voetballer en de presentator Europese landen af gaan om te kijken welk land Nederland nu moet steunen tijdens het EK Voetbal. De omroep kan tegenover het SBS6-programma niet meer vertellen over het programma.
Johnny Heitinga kwam ruim zeven seizoenen uit voor Ajax, waarna hij achtereenvolgend uitkwam voor Atlético Madrid, Everton, Fulham, Hertha BSC en opnieuw Ajax. Daarnaast speelde hij 87 interlands voor het Nederlands voetbalelftal. De Volendamse zanger Jan Smit is groot voetbalfan.
Showbizznetwork weekoverzicht – week 14 – 2016
Dit zijn de kandidaten van het nieuwe seizoen Het Perfecte Plaatje