Vanavond op tv: huifkartocht door de Weerribben in Bed & Breakfast
Geschreven door Pieter JongsmaVanavond in een nieuwe aflevering van Bed & Breakfast gaan de gasten op pad met een huifkar door de Weerribben. Vijf jaar geleden verhuisden Esther en Alfred van Almere naar een rietgedekte woonboerderij uit 1930, midden in natuurgebied De Weerribben.
Voor hun gasten hebben ze het thema ‘riet’ tot in de kleinste details uitgewerkt. In Bed & Breakfast maken de logees een huifkartocht door het riet. Riettelers Yfke, Johan en hun zoontje Joey begeleiden het gezelschap en laten de deelnemers zelf aan de slag gaan met het binden van bossen riet.
Daarna mag Marieke de deelnemers ontvangen in haar luxe bed & breakfast, gelegen in het centrum van een Hanzestadje. De kerktoren om de hoek wordt bezocht en er mogen zelfs klokken worden geluid. Als laatste is iedereen te gast bij Ratcha en Jaap, die twee losse kamers in hun tuin aanbieden.
Bed & Breakfast is vanavond om 20.30 uur te zien op NPO 1.
Bed and Breakfast: Seizoenssamenvatting
Vanavond op tv: Veel Friesland in nieuw seizoen Bed & Breakfast
Vanavond op tv: Laatste aflevering van MAX-show Bed & Breakfast
Vanavond op tv: Nieuw seizoen Bed & Breakfast start in Achterhoek
Vanavond op tv: Bed & Breakfast eigenaren testen elkaars onderneming
Vanavond op tv: Nieuw seizoen Bed & Breakfast start in Friesland