Mariska en Peter uit Married at First Sight zetten punt achter huwelijk
Geschreven door Pieter Jongsma Laatste update:Mariska en Peter uit Married at First Sight hebben een punt gezet achter hun huwelijk. Dat schrijven ze vandaag op Instagram. ‘Niet alles wat mooi begint, blijft voor altijd hetzelfde’, schrijven Mariska en Peter op Instagram. ‘Soms is loslaten ook liefde en verandert liefde van vorm. Wij hebben besloten uit elkaar te gaan. Die keuze hebben we met veel respect voor elkaar gemaakt.
’ Ondanks hun breuk kijken ze tevreden terug op hun MAFS-avontuur. ‘We kijken terug op een fantastisch MAFS-avontuur dat we allebei niet hadden willen missen.’
Mariska en Peter waren te zien in het tiende seizoen van het programma. Hun liefdesverhaal leek een van de weinige succesverhalen van het programma. Dit seizoen is er ook maar één koppel dat nog altijd bij elkaar is.
Niks missen en meepraten over Married At First Sight? Word lid van onze Facebook-groep!
Zo gaat het nu met Mariska en Peter uit Married At First Sight
Oud-koppels keren terug in Married At First Sight
Op déze datum start het nieuwe tv-programma van Frans en Mariska Bauer
Vanavond op tv: Frans en Mariska Bauer reizen de wereld rond in nieuwe serie
Frans en Mariska vanaf januari op reis door China
Mariska Bauer en Ruud de Wild in tweede seizoen Het waren 2 fantastische dagen