Vanavond op tv: Anna Gimbrère onderzoekt grote levensvragen in Zinzoekers
Geschreven door RedactieVanavond gaat op NPO 2 Zinzoekers van start. In de nieuwe zesdelige serie onderzoekt presentator Anna Gimbrère grote levensvragen aan de hand van thema's als thuis, gemeenschapszin, vriendschap, identiteit, geluk en religie.
In elke aflevering gaat Gimbrère in gesprek met deskundigen en betrokkenen om te ontdekken wat deze universele thema's betekenen in het dagelijks leven. De serie kiest daarbij voor een toegankelijke aanpak: niet zwaar of zweverig, maar open, nieuwsgierig en met beide benen op de grond.
In de eerste aflevering staat het thema 'thuis' centraal. Socioloog Jan Willem Duyvendak gaat met Gimbrère in gesprek over het belang van ergens thuis horen en wat dat gevoel voor mensen betekent.
Zinzoekers is vanavond om 21.25 uur te zien op NPO 2.
Molspiracy: Speelt Anna een valse noot?
Vanavond op tv: Cees Grimbergen onderzoekt grote geldstromen rond pensioenen
Vanavond op tv: Sander onderzoekt de gezondheidszorg in Sander en de kloof
Column Expeditie Robinson : Wie haalt de finale?
Vanavond op tv: Sinan Can onderzoekt hoe moordenaars aan hun wapens komen