793.000 kijkers voor allerlaatste Sterren op het Doek
Geschreven door Daniël SchalkDe allerlaatste uitzending van Sterren op het Doek trok donderdagavond 793.000 kijkers, goed voor 11,9 procent marktaandeel. Na 10 seizoenen kwam er donderdag een einde aan het programma van Hanneke Groenteman met een speciale uitzending waarin de presentatrice zelf werd geportretteerd.
Groenteman dacht dat zij in de allerlaatste uitzending Matthijs van Nieuwkerk zou interviewen, maar de redactie had als verassing geregeld dat de presentator van De Wereld Draait Door haar zou interviewen. Ook werd zij drie keer geportretteerd, waarna zij zelf de mooiste moest uitkiezen.
“Met verdriet neem ik afscheid van dit programma”, zei de presentatrice na het kiezen van haar favoriete portret. De allerlaatste uitzending is een van de meest bekeken uitzendingen. De meest bekeken Sterren op het Doek was in 2012 met Linda de Mol, toen keken er een miljoen mensen.
Hanneke Groenteman even terug met Sterren op het Doek
Een Jaar Van Je Leven zet kijkcijferrecord neer