Voorbeschouwing: Wie is de Mol? 2016 - Aflevering 8
Geschreven door Laatste update:Bijna weten wij wie de mol is. Vanavond is alweer de achtste aflevering van Wie Is De Mol? 2016 te zien!
Bij de eerste opdracht van deze aflevering waren de koffers van de kandidaten ingecheckt in een verlaten hotel. Ze moesten hun eigen koffer zoeken en ophalen. Daarbij moesten ze oppassen voor de drie picolo's die rondliepen. Als een deelnemer werd ingesloten was hij af. Er was een control-room waar zicht was op 16 camera's die het hotel bewaakten. Er mocht maximaal 1 persoon tegelijk zoeken naar zijn koffer. Iedere koffer was 300 euro waard. Ze hadden drie kwartier de tijd. Alleen Tim vond zijn koffer op tijd terug.
Bij de tweede opdracht van aflevering 7 moesten de kandidaten een soort vier op een rij spelen met onder andere min geld, jokers en vrijstellingen. De kandidaten hadden telkens drie blokjes in hun hand. Ze moesten er om en om 1 op tafel leggen. Wie een setje van vier dezelfde bokjes compleet maakte, mocht dat setje hebben. Tim had na deze opdracht 4 jokers in zijn bezit, Klaas heeft een zwarte vrijstelling, Annemieke heeft zes jokers, min 250 euro en 1 vrijstelling en Rop had 1 joker, min 250 euro en min 500 euro.
Bij de derde opdracht van aflevering 1 speelde zich af in een restaurant. De kandidaten moesten een restaurant runnen, maar ze hadden geen keuken. Ze moesten in de omgeving eten kopen en dit uit serveren in hun eigen restaurant. De prijzen mochten ze zelf bepalen. Ze kregen twee fietsen tot hun beschikking, waarmee ze het eten konden ophalen. Ook kregen de kandidaten 2500 pesos om eten van te kopen. Als de kandidaten 5000 pesos verdienden bij dit spel, verdient de groep 1000 euro. Het lukt de kandidaten 5250 pesos te verdienen. Er wordt met deze opdracht 1.060 euro verdiend. Helaas heeft Rop het spel in aflevering zeven moeten verlaten!
Klaas wordt na de zevende aflevering met 33% het meeste verdacht. Taeke wordt het minst verdacht met 17% gevolgd door Tim met 18%.
Wie is de Mol? is elke zaterdag om 20:30 te zien op NPO1. Direct na de uitzending van Wie is de Mol? kunt u kijken naar MolTalk!
Wie Is De Mol? Junior vanaf zondag 9 maart bij de AVRO