Daniël Lippens en Roelof de Vries presenteren ochtendshow op NPO Radio 2
Geschreven door Pieter Jongsma Laatste update:Daniël Lippens en Roelof de Vries presenteren vanaf 3 augustus de nieuwe ochtendshow van BNNVARA op NPO Radio 2. Ze volgen Jan-Willem en Jeroen Kijk in de Vegte op die de overstap naar Radio 10.
Samen met nieuwslezer Carmen Verheul brengen zij iedere werkdag tussen 06.00 en 09.00 uur 'Daniël & Roelof Zijn Al Op', een ochtendshow waarin muziek, actualiteit en de verhalen van luisteraars samenkomen.
De afgelopen jaren waren Daniël en Roelof al regelmatig samen te horen als vervangers van de ochtendshow op NPO Radio 2.
Suzanne Kunzeler, Directeur Content bij BNNVARA: ‘Met Daniël en Roelof kiest BNNVARA voor twee radiomakers die elkaar versterken en een duidelijke eigen signatuur hebben. Zij weten hoe belangrijk de ochtend is voor luisteraars: een moment waarop muziek, actualiteit en ontspanning samenkomen. We hebben er alle vertrouwen in dat zij, samen met het team, een ochtendshow maken die vertrouwd voelt én een nieuw geluid laat horen.
Revolutionair DNA-onderzoek verricht op Slam!FM DJ Daniel Lippens
Bevestigd: Daniël Lippens en Erik-Jan Rosendahl naar SLAM!
'Daniel Lippens en Erik-Jan Rosendahl naar SLAM!'
Daniël Lippens maakt overstap van SLAM naar NPO Radio 2