Penny de Jager verrast Gerard in laatste TOppop3 van seizoen 2
Geschreven door Pieter JongsmaMiss TopPop Penney de Jager geeft aanstaande zaterdag tot grote verrassing van Gerard Ekdom acte de présence in Toppop3. In de laatste uitzending van dit seizoen nog veel meer verrassingen en spraakmakende optredens.
Henk Westbroek hangt Nederlands bekendste New Wave band in de Hall of Fame. Ter gelegenheid hiervan is Hans Vandenburg, zanger en gitarist van deze Haagse popband Gruppo Sportivo, uitgenodigd. Hij verrast Henk met een van hun grootste hits ‘Beep Beep Love’.
De Nederlandse popkoningin Krystl covert niet alleen ‘Blurred Lines’ maar treedt ook op met haar nieuwe single ‘Circles’. Mister and Mississippi wonnen vorige week de 3FM award van beste nieuwkomer en trakteren de kijker deze week op hun nieuwe single ‘Same House Different Room’.
Niels Geusebroek schittert in het Toppop3-café met zijn nieuwste single ‘The Truth’. Op toppop3.avro.nl speelt hij exclusief een extra nummer. Ook in de laatste aflevering van het tweede seizoen Toppop3 is popmuziekexpert Leo Blokhuis weer van de partij en brengt hij zijn muzikale column.
Nieuwste reeks The Big Bang Theory start in januari bij Veronica