
Vanavond op tv: Nieuw seizoen Temptation Island heftiger dan ooit
Geschreven door Pieter JongsmaRTL start vanavond met een nieuw seizoen van Temptation Island. Kijkers van Videoland kunnen smullen van een extra aflevering van de serie. Tv-kijkers moeten het doen met de eerste twee afleveringen op RTL 5.
In het nieuwe seizoen van Temptation Island nemen de koppels Christiaan en Angela, Gianni en Melissa, Arda en Elke en Karim en Roshina de het op tegen de verleiding. RTL kreeg eind vorig jaar enorm veel kritiek op het programma De Villa. De zender besloot daarop de opnames tijdelijk stil te leggen.
Peter van der Vorst, Directeur Content RTL: “We zullen eind deze maand stilstaan bij de conclusies en vervolgstappen van het onderzoek rond De Villa. Aan de kant van RTL is er nu al een aantal interne processen aangepast, waaronder een zorgvuldiger proces tussen montage en uitzending.”
Temptation Island, vanavond om 20.30 uur bij RTL 5 en Videoland.