EO terug met vijfde seizoen Rachel valt binnen: van DSI-training tot NAVO-top
Geschreven door Pieter JongsmaRachel Rosier volgt in het nieuwe seizoen van Rachel valt binnen opnieuw de hulpdiensten in het land. In het vijfde seizoen van het EO-programma gaat Rosier opnieuw op zoek naar antwoorden. Ze kijkt mee met de politie, de Koninklijke Marechaussee, de rechtbank en andere organisaties die te maken hebben met onze veiligheid.
Rachel ervaart van dichtbij hoe intens en complex hun werk is en hoe belangrijk het is om in gespannen situaties helder te blijven nadenken. In dit nieuwe seizoen is ze onder meer aanwezig bij een training van de Dienst Speciale Interventies (DSI).
Ook loopt ze mee met de Koninklijke Marechaussee en de douane bij het onderscheppen van drugs en bezoekt ze de gevechtsbaan van Defensie. In de eerste aflevering staat de NAVO-top van juni 2025 centraal, de grootste veiligheidsoperatie ooit in Nederland.
Rachel valt binnen is vanaf zondag 1 maart wekelijks te zien om 18.05 uur bij de EO op NPO Zapp.
Rachel Pouwer terug met nieuw seizoen NPO Cultuur
Rachel Rosier presenteert nieuw seizoen Checkpoint
Big Brother 2021: Fietsen tot je er bij neer valt!