Matthijs van Nieuwkerk na vier jaar weer op de buis
Geschreven door Pieter Jongsma Laatste update:Matthijs van Nieuwkerk keert na vier jaar terug op televisie. Hij maakt zijn comeback bij SBS6. Van Nieuwkerk gaat daar samen met Shirma Rouse een muzikale roadtrip maken door Amerika.
Tijdens hun muzikale roadtrip delen ze niet alleen de verhalen achter de muziek en de blijvende invloed van soullegende Aretha Franklin, maar voeren Shirma en Matthijs ook openhartige gesprekken.
Matthijs van Nieuwkerk zegt over SOULSISTER: “Tegen Shirma kan ik natuurlijk geen nee zeggen. We hebben samen veel plezier gemaakt op tv en het laatste jaar op het toneel. Zij is straks onze hart-en-zielgids in de wereld van de Queen of Soul. Een paar weken samen op pad. Hartstikke leuk. Ik kijk, luister, vraag, verwonder en draag af en toe de koffers.”
SOULSISTER - Shirma & Matthijs in het voetspoor van Aretha is eind dit jaar te zien op SBS6.
Vanavond op tv: Matthijs van Nieuwkerk presenteert allerlaatste DWDD
Matthijs van Nieuwkerk in september terug met Matthijs Gaat Door
Matthijs van Nieuwkerk naar RTL, krijgt zondagavondshow
Vanavond op tv: Matthijs van Nieuwkerk en The Masked Singer luiden 2020 uit
Nieuwe tv-show Matthijs van Nieuwkerk weer uitgesteld
Matthijs van Nieuwkerk gaat muziekquiz presenteren in Belgiƫ