Matthijs van Nieuwkerk na vier jaar weer op de buis
Bron: Andreas Terlaak

Matthijs van Nieuwkerk na vier jaar weer op de buis

Geschreven door Pieter Jongsma Laatste update:

Matthijs van Nieuwkerk keert na vier jaar terug op televisie. Hij maakt zijn comeback bij SBS6. Van Nieuwkerk gaat daar samen met Shirma Rouse een muzikale roadtrip maken door Amerika.

Tijdens hun muzikale roadtrip delen ze niet alleen de verhalen achter de muziek en de blijvende invloed van soullegende Aretha Franklin, maar voeren Shirma en Matthijs ook openhartige gesprekken.

Matthijs van Nieuwkerk zegt over SOULSISTER: “Tegen Shirma kan ik natuurlijk geen nee zeggen. We hebben samen veel plezier gemaakt op tv en het laatste jaar op het toneel. Zij is straks onze hart-en-zielgids in de wereld van de Queen of Soul. Een paar weken samen op pad. Hartstikke leuk. Ik kijk, luister, vraag, verwonder en draag af en toe de koffers.”

SOULSISTER - Shirma & Matthijs in het voetspoor van Aretha is eind dit jaar te zien op SBS6.