Dit zijn de eerste beelden van Flikken Maastricht
Bron: William Rutten

Dit zijn de eerste beelden van Flikken Maastricht

Geschreven door Pieter Jongsma

Het nieuwe seizoen van Flikken Maastricht laat nog even op zich wachten, maar AVROTROS heeft de eerste beelden al gedeeld. Daarop is te zien hoe Angela Schijf en Egbert-Jan Weeber als nieuw politieduo in actie komen.

Weeber speelt in de serie rechercheur Lars Peeters, die naast Eva van Dongen (Angela Schijf) komt te staan. Vorig seizoen was Eric Corton nog als Jeroen Vermeer naast Schijf te zien, maar ook aan die samenwerking kwam een einde. Jeroen kwam in het vorige seizoen om het leven.

In de eerste beelden zijn Eva en Lars volop bezig met een politieactie. De twee staan op het punt een huis binnen te vallen, maar de situatie loopt al snel uit de hand. Het nieuwe duo krijgt direct te maken met een spannende confrontatie. Wanneer het 21e seizoen van Flikken Maastricht precies verschijnt, is nog niet bekend.