Dit zijn de nieuwe bewoners van de 33e cyclus van De Bondgenoten
Geschreven door Pieter JongsmaVandaag start een nieuwe cyclus van De Bondgenoten. In deze nieuwe cyclus komen vier nieuwe bewoners het programma binnen.
Na het vertrek van Diederik, Fabienne, Valentijne, Wesley, Fatima, Milan en Simone komen er vier nieuwe bewoners bij.
We stellen de bewoners van de 33e cyclus aan je voor. Maak kennis met Dennis, Yvonne, Hanna en Sigourney.

Dennis (26)
Dennis is een geboren sfeermaker met een passie voor acteren. Overdag werkt hij als barman in het bruisende uitgaansleven van Amsterdam en op het voetbalveld leeft hij zijn competitieve kant uit. Met zijn enthousiasme, humor en sociale karakter staat Dennis vrijwel altijd midden in de groep.
Hoewel hij het liefst plezier maakt en anderen aan het lachen krijgt, schuwt Dennis de confrontatie niet. Hij heeft een uitgesproken mening, kan verbaal sterk uit de hoek komen en neemt niet snel genoegen met half werk. Loyaliteit en rechtvaardigheid zijn voor hem belangrijk, maar als het spel daarom vraagt, durft hij ook tactische keuzes te maken. Zijn sportieve achtergrond heeft hem geleerd om door te zetten, samen te werken en altijd voor de winst te gaan.
De hechte band met zijn familie vormt een belangrijke basis in zijn leven. Juist daarom ziet hij zijn deelname aan De Bondgenoten als een persoonlijke uitdaging. In de loods wil hij ontdekken hoe hij zich staande houdt zonder de dagelijkse steun van zijn ouders en vrienden.
Met de ton wil Dennis zijn grootste praktische doel verwezenlijken: een eigen woning kopen.

Yvonne (32)
Yvonne is een energieke, open en kleurrijke persoonlijkheid die zelden stilzit. Ze werkt in de ouderenzorg, een beroep waarin haar warme karakter en sociale instelling goed van pas komen. Buiten haar werk zoekt ze voortdurend nieuwe prikkels op. Ze houdt van salsadansen, zingen en koken voor vrienden en staat altijd open voor nieuwe ervaringen.
Ze omschrijft zichzelf als warm, sociaal en soms een tikkeltje chaotisch. Haar vrienden zijn dan ook een belangrijk onderdeel van haar leven. Met haar aanstekelijke enthousiasme weet ze mensen snel voor zich te winnen en brengt ze vaak leven in de brouwerij.
Yvonne heeft een spirituele kant. Ze gelooft in meerdere levens en verzamelt edelstenen, omdat ze ervan overtuigd is dat iedere steen zijn eigen betekenis en energie heeft. Ook haar dreads zijn een belangrijk onderdeel van haar identiteit geworden. Wat ooit begon als een kapsel, groeide uit tot iets waar ze trots op is en waarmee ze graag experimenteert.
Met haar deelname aan De Bondgenoten wil Yvonne zichzelf uitdagen en ontdekken hoe ze functioneert in een omgeving waar spanning, strategie en groepsdynamiek voortdurend aanwezig zijn.

Hanna (20)
Hanna is een spontane, creatieve en avontuurlijke vrije geest die het leven het liefst met beide handen aangrijpt. Met haar open persoonlijkheid, aanstekelijke energie en nieuwsgierigheid weet ze overal gemakkelijk contact te maken. Na haar mbo-opleiding Toerisme koos ze voor een leven vol afwisseling. Tegenwoordig staat ze voor groepen als workshophostess, waar ze dans- en cocktailworkshops geeft. In haar vrije tijd vind je haar op de dansvloer bij salsa- en bachatafeesten, op reis naar nieuwe bestemmingen of verdiept in alles wat met psychologie, cultuur en persoonlijke ontwikkeling te maken heeft.
Vrienden omschrijven haar als spontaan, vrolijk, eigenwijs en als de absolute gangmaker van de groep. Ze houdt van avontuur, goede gesprekken en het verbinden van mensen. Hanna gelooft sterk in respect, verbinding en het idee dat mensen elkaar verder helpen door begrip te tonen in plaats van elkaar te veroordelen. Daarnaast heeft Hanna een spirituele kant. Ze gelooft in karma, energie en het belang van bewust leven. Geluk zit voor haar niet in spullen, maar in ervaringen, herinneringen en de mensen om haar heen.
Met haar deelname aan De Bondgenoten wil Hanna laten zien dat je met oprechtheid, positiviteit en mensenkennis ver kunt komen.

Sigourney (28)
Sigourney is zorgzaam, loyaal en een tikkeltje eigenwijs. Al acht jaar werkt ze met veel passie in de gehandicaptenzorg, waar ze dagelijks energie haalt uit het contact met mensen. Hoewel ze ooit een kappersopleiding volgde, ontdekte ze al snel dat haar hart vooral ligt bij het begeleiden en ondersteunen van anderen. Sigourney staat bekend als iemand die altijd klaarstaat voor de mensen om haar heen, maar tegelijkertijd ook een competitieve kant heeft die niet graag verliest.
Sigourney omschrijft zichzelf als open, lief en soms misschien wat naïef, omdat ze mensen vaak snel vertrouwt en graag het goede in anderen ziet. Die open houding heeft haar al veel mooie contacten gebracht.
In haar vrije tijd geniet Sigourney van de kleine dingen. Ze brengt graag tijd door met haar kat Poes, die inmiddels een vaste plek in haar leven heeft veroverd. Daarnaast houdt ze van gezelligheid, uitgebreid eten met familie en vrienden en een avondje uit. Met haar deelname aan De Bondgenoten hoopt ze zichzelf opnieuw uit te dagen en uit haar comfortzone te stappen.
Niks missen en mee praten over De Bondgenoten? Word lid van onze Facebook groep!
Big Brother: De erfenis van Judy en drie nieuwe bewoners duiken op
Big Brother: Nieuwe bewoners en een persoonlijke strijd
Big Brother: Wolter Kroes in het huis en een Fan Room
Dit zijn de nieuwe bewoners van de 32e cyclus van De Bondgenoten
Dit deden de winnaars van De Bondgenoten met hun 100.000 euro
Big Brother: Breaking news en een schot in de roos