RTL5 met realityshow Get The Fuck Out Of My House
Geschreven door Daniël Schalk Laatste update:Nicolette Kluijver presenteert voor RTL5 de nieuwe realityshow Get The Fuck Out Of My House, waarin een grote groep mensen het moeten zien vol te houden in één huis. De vraag is wie de drukte vol houdt, dat heeft RTL maandagmiddag laten weten tijdens hun perspresentatie.
Ook komt RTL5 vijf jaar na het succes van Oh Oh Cherso met Oh Oh Daar gaan we weer, een programma met dezelfde formule als Oh Oh Cherso maar in een nieuw jasje. Daarnaast komt Galileo komt met aantal specials en presenteert zanger Jamai de nieuwe quiz Lekker Slim.
Robert Jensen zien we komend tv-seizoen ook weer terug op de buis. De presentator is na een lange afwezigheid terug op televisie en wel met het programma Jensen Kiest Voor Amerika over de verkiezingen in Amerika. Jensen zal in zijn programma ‘het echte’ Amerika gaan laten zien.
Bekijk hieronder een reportage over de programma van komend tv-seizoen:
In memoriam: Thé Lau