Renze Klamer maakt uitstapje naar AVROTROS
Geschreven door Daniël Schalk Laatste update:Renze Klamer gaat aan de slag voor AVROTROS. Hij gaat de radioversie van EenVandaag presenteren. Dat bevestigt AVROTROS tegenover Showbizznetwork.nl na berichtgeving van Spreekbuis.nl. Het is geen overstap, benadruk de omroep. “Dit is een samenwerking van tijdelijke aard”, aldus de woordvoerster.
Bronnen meldden dat Renze BNNVARA zou inruilen voor AVROTROS. “Er is geen sprake van dat AVROTROS Renze Klamer over gaat nemen van BNNVARA. Wij zijn blij dat Renze Klamer meteen beschikbaar is en tijdelijk naast Suzanne Bosman het programma wil presenteren”, laat AVROTROS desgevraagd weten.
Voor de zomer maakte BNNVARA bekend te stoppen met De Vooravond, omdat de talkshow met Renze Klamer en Fidan Ekiz volgens BNNVARA ‘urgentie’ miste. Afgelopen maandag begon de opvolger van De Vooravond met Khalid Kasem en Sophie Hilbrand. Khalid en Sophie wisselen de presentatie elke dag af.
Renze Klamer maakt de overstap naar RTL
Renze Klamer vervangt Humberto Tan op NPO Radio 1
Renze Klamer presenteert nieuwe late night talkshow
Renze Klamer bevestigt dagelijkse talkshow met Fidan Ekiz
Renze Klamer presenteert dagelijkse talkshow
Vanavond op tv: Renze Klamer maakt zijn debuut bij RTL4