Bron: Talpa
OM gaat Johan Derksen niet vervolgen voor kaarsverhaal
Geschreven door Pieter JongsmaJohan Derksen zal niet worden vervolgd voor het kaarsverhaal. Het Openbaar Ministerie seponeert de zaak. Het OM besloot op 28 april een onderzoek in te stellen naar aanleiding van twee uitzendingen van Vandaag Inside.
Dit onderzoek was gericht op de waarheidsvinding omtrent mogelijk strafbare gedragingen die in dat televisieprogramma benoemd werden door Johan Derksen; namelijk een uiting over penetratie met een kaars.
Het OM heeft besloten om dit onderzoek te sluiten en de zaak te seponeren, omdat de feitelijke toedracht niet kan worden vastgesteld. Het onderzoek dat is gedaan door het OM heeft niet aangetoond dat het incident met de kaars daadwerkelijk heeft plaatsgevonden.
Column: ‘Spijtbetuiging had Johan Derksen niet misstaan’
Liefde voor echte muziek in ‘Derksen On The Road’
‘Talpa werkt aan terugkeer Vandaag Inside’
Vandaag Inside stopt definitief na kaars-verhaal
Hélène Hendriks mag van politie niet praten over einde Vandaag Inside