Piano speelt hoofdrol tijdens Prinsengrachtconcert
Geschreven door Pieter JongsmaAVROTROS komt dit jaar opnieuw met het Prinsengrachtconcert. Dit jaar keert het concert terug naar een intieme setting, met de piano in de hoofdrol.
Op zaterdag 22 augustus schittert de internationaal gerenommeerde Noorse pianist Leif Ove Andsnes op het podium aan de Prinsengracht bij Pulitzer Amsterdam. Voor deze bijzondere editie neemt hij twee muzikale vrienden mee: de Argentijns-Zwitserse cellist Sol Gabetta en de Nederlandse mezzosopraan Maria Warenberg. De presentatie van de avond is in handen van Maria Fiselier.
Traditiegetrouw vindt eerder op de dag ook het Kinderprinsengrachtconcert plaats. Door de combinatie van klassieke muziek en popmuziek komen veel kinderen op een verrassende en positieve manier in aanraking met klassieke muziek.
Het Prinsengrachtconcert is zaterdag 22 augustus om 21.35 uur te zien op NPO 2.
Robert ten Brink speelt kerstliedjes op piano van Amsterdam CS
GTST-blog: Bing opgepakt voor drugshandel