Martin Garrix toegevoegd aan line-up virtuele editie 538 Koningsdag
Geschreven door Daniël SchalkMartin Garrix en Chef’Special zijn toegevoegd aan de line-up van de virtuele editie van 538 Koningsdag. Het Koningsdagfestival van Radio 538 kan vanwege het coronavirus niet in de geplande vorm doorgaan, maar vindt nu virtueel plaats. Ook Emma Heesters en Rolf Sanchez zullen optreden.
De Britse zangeres Anne-Marie en de Australische popband Sheppard geven ook vanuit hun huis een optreden. Eerder werd al bekend dat Tiësto, Davina Michelle, DI-RECT, Duncan Laurence, Lucas & Steve en internetsensatie Orgel Joke van de partij zijn. Tussen 15:00 tot 18:00 uur treden zij op.
Luisteraars kunnen op 27 april vanuit eigen huis, tuin of balkon alsnog Koningsdag vieren met het bijzonder feest, dat is te volgen via Radio 538 en tv-zender SBS6. Op deze manier kunnen meer mensen dan ooit toch Koningsdag met elkaar vieren, verspreid door het hele land en interactief.
Publieke Omroep in het teken van Koningsdag 2016
Een Jaar Van Nona’s Leven: Strijd om de macht
Alicia Keys maakt line-up virtuele 538 Koningsdag compleet
Een Jaar Van Nona’s Leven: Nieuwe manager, nieuwe ronde
Een Jaar Van Nona’s Leven: De één zijn dood is de ander zijn brood