Ajax tegen AZ trekt 1,2 miljoen kijkers
Geschreven door Daniël SchalkDe halve finale van de KNVB Beker tussen landskampioen Ajax en bekerwinnaar AZ trok donderdagavond 1.225.000 kijkers op Veronica. De voetbalwedstrijd staat daarmee op de vijfde plek van de kijkcijfer top 25 van donderdag, dat blijkt uit de cijfers van Stichting KijkOnderzoek. Alleen het RTL4-programma Help Mijn Man Is Klusser wist prime time te winnen van Ajax tegen AZ, het programma trok donderdagavond 1.236.000 kijkers.
Nederland 1 kon niet op tegen het voetbal geweld op Veronica, Nederland 1 zond tegenover de wedstrijd de eerste aflevering van Ali B en de 40 wensen uit, het programma, afkomstig uit TV Lab, trok 999.000 kijkers. SBS6 trok prime time 625.000 kijkers met de serie The Mentalist en staat daarmee op de 21ste plek in de kijkcijfer top 25 van donderdag 27 maart. De serie Castle, dat word uitgezonden na The Mentalist, trok 644.000 kijkers. Net iets minder kijkers dan het RTL4-programma Help Onze Dochter Aan De Man met Gordon dat tegenover Castle 694.000 kijkers trok.
RTL4 wist later op de avond wel weer met groot verschil te winnen, RTL Late Night trok donderdagavond 717.000 kijkers terwijl Pauw en Witteman op Nederland 1 637.000 kijkers trok. SBS6 sluit de kijkcijfer top 25 van donderdag af en vult de 25ste plek met Shownieuws dat tegenover RTL Late Night en Pauw en Witteman 497.000 kijkers trok.
Ruim 2 miljoen kijkers voor thriller Ajax tegen Schalke
Ajax uitgeschakeld door effectief Benfica
Ajax maakt zich op voor return tegen Benfica
Ajax en Benfica spelen gelijk in vermakelijk duel
Ajax favoriet in ontmoeting met Benfica