Vanavond op tv: Kim van Kooten en Benja Bruijning in nieuwe ziekenhuisserie
Geschreven door Pieter JongsmaNPO1 komt vanavond met de nieuwe medische dramaserie Dag & Nacht. Onder andere Kim van Kooten, Benja Bruining en Gijs Naber zijn te zien in de serie.
De serie speelt zich af in een ziekenhuis waar Ella het hoofd is van de afdeling verloskunde. Ella heeft geen man, geen kinderen en geen privéleven, maar runt wel de beste kraamafdeling van Nederland. Dat lijkt voor haar genoeg, want Ella houdt zielsveel van haar werk. Tegelijkertijd worstelt ze, net als al haar collega’s, met de werkomstandigheden.
Dag & nacht is geregisseerd door Joram Lürsen (Alles is Liefde, Judas en Vliegende Hollanders) en geschreven door Kim van Kooten (Alles is Liefde, Alles is Familie en De verschrikkelijke jaren '80) naar een idee van Lone Scherfig.
De serie is geproduceerd door Lemming Film en FilmWave en gecoproduceerd door AVROTROS, Lemming Film België en de VRT.
Dag & Nacht is vanaf vanavond, wekelijks, om 20.35 uur te zien op NPO 1.
Een Jaar Van Nona’s Leven: Een Halloween om nooit te vergeten
Echtelijke post: Heeft de man met de fantastische stem een andere kant?
Vanavond op tv: Everon, Fresia of Kim-Lian ontmaskert zich als Mol
Rijmend De Week Uit: Dubbele ontmaskering, Kerst met Kim-Lian & Queen op één
Vanavond op tv: Kim-Lian van der Meij debuteert als Maria in The Passion
Een Jaar Van Nona’s Leven: Jasper spreekt zich uit