Deze week in GTST: problemen stapelen zich op voor Henk, Demi en Nina
Geschreven door Pieter JongsmaIn Goede Tijden, Slechte Tijden loopt de spanning deze week opnieuw hoog op in Meerdijk. We kijken vooruit naar de ontwikkelingen die de bewoners te wachten staan. Zo worstelt Henk met zijn toekomst nu hij zonder Elly in Nederland is achtergebleven en zijn werk als verkoper heeft overgedragen aan Marwan.
Het gemis en het gevoel van doelloosheid spelen hem parten. Demi probeert haar speedverslaving achter zich te laten, maar de rust is van korte duur. Er ontstaan spanningen wanneer Julian ontdekt dat ook Zoran betrokken was bij het pillengebruik, een harde realiteit die Demi inmiddels onder ogen heeft gezien.
Ook bij Nina en Bing blijft de situatie ingewikkeld. Het bird-nesting-experiment verloopt allesbehalve soepel en de kinderen hebben zichtbaar moeite met het ontbreken van hun ouders samen onder één dak. Tegelijkertijd verslechtert de sfeer tussen Rik en Stefano verder.
Stefano verbreekt het contact met hun vriendengroep vanwege de aanhoudende conflicten rond Elisa, terwijl Shanti achter de schermen probeert een baan in het buitenland voor Elisa te regelen. Die geheimzinnigheid zorgt voor toenemend wantrouwen binnen de groep.
Op de hoogte blijven over GTST én meepraten? Word dan lid van onze Facebook-groep!
GTST Zomer-blog: #7 Thailand
Deze week in GTST: De gemoederen lopen hoog op tussen Nina en Janine
Deze week in GTST: Overwint Henk zijn grootste angst?