Deze week in GTST: Stefano begint te praten, Demi vecht voor haar leven
Geschreven door Pieter JongsmaIn Goede Tijden, Slechte Tijden loopt de spanning deze week opnieuw hoog op in Meerdijk. We blikken vooruit op de ontwikkelingen die de bewoners te wachten staan.
Bing krijgt tijdens zijn werk te maken met een mogelijke overdosis. Hij schrikt als blijkt dat het om Demi gaat. Julian vreest dat ze het niet zal overleven. Billy maakte vorige week haar debuut in Meerdijk en deze week ontmoet ze Elly. Demi weigert te praten met de psycholoog, waarbij Luuk ingrijpt.
Linda keert terug en de familie Sanders is opgelucht als Stefano begint te praten. Rik en Shanti vieren Olivia's eerste verjaardag. Nola en Troj stellen Demi gerust wanneer ze denkt dat iedereen haar als lastig ervaart.
Op de hoogte blijven over GTST én meepraten? Word dan lid van onze Facebook-groep!
Deze week in GTST: Demi lucht haar hart bij Marwan
Deze week in GTST: Demi heeft de solo en is haar stem kwijt!
Deze week in GTST: Stefano duikt weer op
Deze week in GTST: Troj onder druk, Demi in actie en Stefano in gevaar
GTST-blog: Wat houdt Nola achter voor haar ouders?
GTST-blog: Nieuwe baas van de Koning