Telefoontje van vriend zet leven van Beau op zijn kop in De Bondgenoten
Geschreven door Pieter Jongsma Laatste update:De vriend van Beau wil dat ze naar huis komt. Na een telefoongesprek waarin hij vertelt dat hij achter bepaalde zaken uit haar verleden is gekomen, vraagt hij haar om naar huis te komen. Het lijkt erop dat Beau aan die oproep gehoor gaat geven.
Beau, die eerder ook te zien was in Utopia, zit pas een maand in de loods. Het telefoongesprek met haar vriend neemt echter een onverwachte wending. "Ik ben ongevraagd betrokken geraakt bij de schaduwzijde van jouw leven", zegt hij.
Beau reageert rustig, waarna haar vriend vervolgt: "Daar zijn behoorlijk wat dingen boven water gekomen, waardoor er een heel boek over jou is opengegaan. En dat heeft mij ontzettend veel pijn gedaan. Ik vind het belangrijk dat ik mijn behoefte uitspreek en dat is dat ik van jou antwoorden wil."
Hoewel hij aangeeft nog altijd met Beau verder te willen, vraagt hij haar wel om naar huis te komen zodat ze alles samen kunnen uitpraten. Of ze daadwerkelijk het programma verlaat zal nog moeten blijken.
Niks missen en mee praten over De Bondgenoten? Word lid van onze Facebook groep!
GTST-blog: Shanti krijgt telefoontje van oude bekende
DeLange was verbaasd over telefoontje John de Mol
GTST Zomer-blog: Nina en Stefano nemen wraak op Ludo