Klaas van Kruistum is de mol!
Geschreven door Laatste update:Klaas van Kruistum is de Mol van 2016. Daarmee komt na negen weken vol spanning eindelijk een einde aan de zoektocht. Klaas werd live op televisie ontmaskerd tijdens de ontknoping van Wie is de Mol? in de VondelCS.
Sinds de eerste aflevering van het zestiende seizoen van Wie is de Mol? werd Klaas al erg verdacht. Zowel online als in het dagelijkse leven bestookt met de vraag of hij de mol is. Aan Ivo Niehe vertelde hij zelfs in de supermarkt gestalkt werd. Dat hij nu eindelijk open kaart mag spelen vind hij meer dan fijn! In een eerste reactie van Klaas zei hij genoten te hebben van zijn rol als de mol: ''Maar wel heel heftig dat ik er niks over mocht zeggen. Het bevalt me heel erg dat ik eindelijk kan meepraten. Ik vrees dat mensen in mijn omgeving dit wel heel erg vinden, die hebben nazorg nodig. Maar: het is maar een spelletje!''
Volgens mede-kandidaat Rop was de kracht van Klaas dat hij vooral een sociale Mol was: ''Hij deed leuk mee en was heel sociaal, dronk 's avonds ook een wijntje mee en schreef heel veel op. Ik had het niet verwacht, al vond ik het wel irritant dat hij steeds de boel afleidde tijdens het uitleggen van de opdrachten.''
In de live uitzending van Wie is de Mol? is bekend gemaakt dat Tim Hofman de winnende finalist is. Annemieke Schollaardt is de verliezende finalist en maakt duidelijk veel bewondering te hebben voor haar mede-finalist.
Klaas van Kruistum naar KRO-NCRV