Nederlanders gebruiken steeds meer streamingdiensten
Geschreven door Pieter Jongsma Laatste update:Het aantal Nederlandse huishoudens die hun tv's hebben verbonden met internet stijgt van 42 naar 46% net als het gebruik van online videodiensten als Videoland en Netflix. Dat blijkt uit de Media Standaard Survey (MSS) die mede is uitgevoerd in opdracht van SKO.
Het smartphone bezit stijgt verder naar 89% onder Nederlanders (13+), het bezit van televisie in huishoudens blijft met 96% stabiel. Digitale televisie is aanwezig in 89% van de Nederlandse huishoudens, analoge tv daalt verder naar 13%.
Een op de drie Nederlandse huishoudens (34%) gebruikt minimaal wekelijks een betaalde online videodienst. Een lichte stijging in vergelijking met een half jaar geleden toen maakte 31% van de huishoudens gebruik van een videodienst. Het smartphone bezit stijgt verder naar 89% onder Nederlanders (13+), het bezit van televisie in huishoudens blijft met 96% stabiel.
Foto: RTL
B&B Vol Liefde: Er is twee keer verkering gevraagd!
B&B Vol Liefde: Martijn loopt hard van stapel en Hans wil beide vrouwen behouden
B&B Vol Liefde: De winnaar bij Richard lijkt al duidelijk en Ted krijgt een cadeau
B&B Vol Liefde: Martijn gedraagt zich kinderachtig en Bram zoekt wife material
B&B Vol Liefde: Debbie is in de war
Meer Nederlanders kijken VOD op tablet