Videoland met serie rond Pride Amsterdam
Geschreven door Pieter Jongsma Laatste update:Videoland komt deze zomer met een speciale serie rond de Pride in Amsterdam. Voor de special komen presentatrice Mirella van Markus, modeontwerper Janice en model Valentijn de Hingh opnieuw uit de kast.
Ook zijn Raymond Timmer en Megan Schoonbrood te zien in de serie. In het programma Wat Vindt een Kind krijgen kinderen foto's voorgeschoteld van gasten van het programma en reageren daarop met wat ze denken en voelen.
De BN'ers bevinden zich in een heuse regenboog kast in een naastgelegen kamer. Een camera registreert hun reactie en daarna komen de BN'ers opnieuw uit de kast om in gesprek te gaan met de kinderen. De eerste aflevering is vanaf maandag te zien op de streamingsdienst.
Foto: RTL
Sterrencast in eerste eigen serie Videoland: ‘Zwarte Tulp’
Videoland maakt vervolg op Judas en serie over toeslagenaffaire
Videoland komt met documentaire over gijzeling Apple Store Amsterdam
RTL en Videoland gaan samenwerken met Efteling