Yvon Jaspers bezoekt oud-deelnemers Boer Zoekt Vrouw
Geschreven door Pieter JongsmaYvon Jaspers bezoekt in een Boer Zoekt Vrouw Special oude deelnemers van het succesvolle programma Boer Zoekt Vrouw. In vier afleveringen gaat Yvon op bezoek bij oude deelnemers. Dat heeft KRO-NCRV laten weten.
Sommige boeren duiken regelmatig op in de media, maar velen zien we zelden terug. Yvon Jaspers is erg benieuwd hoe het nu met ze gaat. Hoe kijken zij terug op hun zoektocht? Is de liefde nog altijd in hun leven?
Yvon: “Met de meeste boeren heb ik contact gehouden. We zien elkaar op feestjes, reünies en soms bij opnames van Onze boerderij. Maar het is lang geleden dat ik bij hen het erf ben opgereden. Sommigen hebben inmiddels al kinderen op de middelbare school, anderen zijn geen boer meer, maar vaak is het leven sinds Boer zoekt Vrouw compleet veranderd. De boeren voelen voor mij een beetje als familie. Ik verheug me erop bij een aantal, weliswaar op 1,5 meter afstand, als vanouds op de koffie te gaan om te horen hoe het nu met ze is!”
Boer zoekt Vrouw Special, vanaf zondag 17 mei, 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1
Boer Zoekt Vrouw: Jouke zoekt geen vrouwelijke boerin, want die zijn vaak smerig en vies
Yvon Jaspers blikt terug op 10 jaar Boer zoekt Vrouw
Boer Zoekt Vrouw: Vijf boeren hunkeren naar de liefde vanuit het vaderland
Boer zoekt Vrouw dit jaar tóch op tv met babyspecial
Boer Zoekt Vrouw: Hans ziet Annette als nieuwe moeder voor zijn kinderen