Lekker Nederlands zakt onder de 300.000 kijkers
Geschreven door Daniël SchalkHet aantal kijkers van Lekker Nederlands blijft maar dalen. Vrijdag keken er 267.000 mensen naar het muzikale SBS6-programma, waarin JURK! en Nick & Simon het tegen elkaar opnemen. Het marktaandeel van de vierde uitzending van het tweede seizoen is goed voor 3,9 procent.
Vorige week keken er 384.000 mensen naar Lekker Nederlands, de week daarvoor keken er 405.000 mensen en vier weken geleden keken er 527.000 mensen naar de start van het tweede seizoen. Het eerste seizoen trok vorig jaar circa een miljoen kijkers op de zaterdagavond van SBS6.
Op de zaterdagavond nam Lekker Nederlands het op tegen Goor Draait Door, de talkshow van Gordon op RTL4. Vrijdag stond het SBS6-programma voor de vierde week tegenover The Voice Kids. De RTL4-talentenjacht trok vrijdag 1.952.000 kijkers, goed voor 28,9 procent marktaandeel.
NPO 1 trok vrijdagavond 1.358.000 kijkers met Flikken Rotterdam, de spin-off van Flikken Maastricht. Het marktaandeel van de politieserie komt uit op 19,9 procent. Vorige week trok AVROTROS 1.602.000 kijkers met Flikken Rotterdam en de week daarvoor keken er 1.570.000 mensen.
Bijdehandjes, het programma dat na Lekker Nederland wordt uitgezonden op SBS6, trok vrijdag 487.000 kijkers. Het marktaandeel van de onofficiële opvolger van Praatjesmakers met Jeroen van Koningsbrugge komt uit op 7,7 procent. Vorige week keken er 510.000 mensen naar Bijdehandjes.
Seizoensoverzicht: Lekker Nederlands & We Are Family