De Bachelor: Verdrinken in de ogen van ‘Kelly Bundy’
Bron: RTL / Jasper Suyk

De Bachelor: Verdrinken in de ogen van ‘Kelly Bundy’

Geschreven door Laatste update:

Arme Thomas, in mijn vorige column heb ik je nog zo gewaarschuwd! Je hebt jezelf goed in de nesten gewerkt jongen. Ik snap het wel hoor, het lijkt natuurlijk een droom die uitkomt om met 19 dames op een mooie resort in Mexico de bloemetjes buiten te zetten. Menig man zou staan te springen voor zo’n kans. Maar soms is een fantasie mooier dan de werkelijkheid...

Ik ga je nu met gevaar voor eigen leven een zeer exclusief geheim vertellen. Doe de deur dicht en kom even wat dichterbij. Waarschijnlijk breek ik echt de ‘girl code’ door als klokkenluidster jou in vertrouwen te nemen. Voor je het weet heb ik duizenden hysterische wraak beluste meiden aan de deur of erger nog, een paardenhoofd in m’n bed. 

Vrouwen

Wij vrouwen, ik ben er ook een tenslotte, zijn ontzettend leuke lieve gezellige en prachtige wezens. De ware engeltjes op aarde zou je ons kunnen noemen. Alleen hebben deze engeltjes wel een heel kleine gebruiksaanwijzing. Ken je Gremlins nog? Een film uit de jaren ‘80 over kleine harige wezentjes genaamd Mogwai. Zolang Billy, de hoofdpersoon uit de film, zich aan 3 regels hield waren de Mogwai heel vredelievende beestjes. De drie regels waren: ‘geen fel licht, niet voeren na middernacht en zorg dat ze nooit nat worden.’ Hield Billy zich niet aan die regels, dan veranderde de Mogwai in sadistische Gremlins.

Maak je niet ongerust, de dames in jouw gezelschap mogen gerust eten na zonsondergang. Fel licht is geen probleem en ze mogen zelfs nat worden. Er is eigenlijk maar 1 ding wat je vooral niet moet doen. Zet nooit, maar dan ook nooit en te nimmer 19 wildvreemde dames bij elkaar op één haciënda. En laat dat nou net zijn wat jij gedaan hebt.

Cocktail party

Thomas, wat had ik met je te doen tijdens de cocktail party. De ene na de andere dame wilde jouw exclusieve aandacht. Je deed echt enorm je best om de aandacht te verdelen, maar toch werden sommige prinsesjes knalgroen van jaloezie. Faith had het moeilijk toen jij met Romy stond te praten en maakte stiekem een bitchy opmerking over de Kelly Bundy lookalike waar je mee stond te praten. Jij verdronk in de mooie ogen van Romy en had niets in de gaten.

Maureen was als een van de weinige dames vrij relaxed. Niet zo gek ook, want zij had de witte ‘first impressions roos’ van jou gehad. Ondanks dat een gedeelte van de meiden je besprong als een prooij, was fijn om te zien dat er ook dames waren die rustig bleven. Het is logisch dat niet iedereen zichzelf was in een vreemde setting waarbij het hart van één man centraal staat. 

Karma

Het geduld van een aantal dames werd beloond, evenals het lef van een paar andere dames die wel op jou af durfden te stappen. Bij de rozenceremonie greep Diandra naast de prijs. Hoewel ze zelf dacht dat het privé momentje ‘niet normaal goed ging’, bleek jij daar toch wat anders over te denken. Patricia en Daniek was hetzelfde lot beschoren. Karma had Faith te pakken en stuurde haar huilend met haar koffer onder de arm naar huis. 

Daniek wil ik nog even een hart onder de riem steken, aangezien zij het sportiefst reageerde op het feit dat ze zonder jouw hart moest vertrekken. Bij het afscheid zei ze ‘dat je een hoop leuke meiden hebt gekozen’ en wenste de overige meiden veel succes. Waardig als een echte dame. Petje af Daniek! 

Sterkte Thomas, de komende tijd! Zorg dat je het noodnummer in je mobiel paraat hebt voor het geval de situatie escaleert op la haciënda.

Niks missen én meepraten over De Bachelor? Word dan lid van onze Facebook-groep!