Freek de Jonge en Diederik Jekel in nieuw seizoen De Kist
Geschreven door Pieter JongsmaFreek de Jonge en Diederik Jekel zijn te zien in het nieuwe seizoen van de Kist. In de EO-serie gaat Allush wederom met bekende Nederlanders in gesprek over de dood, de zin van het leven en de mogelijkheid van een leven na de dood.
Ook zanger Bob Fosko, actrice Liz Snoijink, Berdien Stenberg en Gers Pardoel zijn te gast. Fosko heeft zoveel mooie momenten in het leven meegemaakt dat hij zich vooral dankbaar voelt. “Ik word ondergedompeld in liefde. We doen leuke dingen samen. Mijn vrouw en kinderen geeft het troost dat ik er niet te zwaar aan til.”
De uitzendingen van De Kist zijn voortaan te zien op maandag. De eerste aflevering is te zien op maandag 6 januari om 23.20 uur op NPO2.
Freek Vonk krijgt eigen zaterdagavondshow